Optimal

WBICIE PIERWSZEJ ŁOPATY POD BUDOWĘ W STREFIE PRZEMYSŁOWEJ NORD II

W dniu 26 marca 2007 r. z małym opóźnieniem dokonano uroczystego pierwszego wbicia łopaty pod budowę obiektu firmy Optimal KG w parku przemysłowym Nord II. Firma Optimal (zajmująca się sprzedażą części zamiennych do samochodów) jest następnym międzynarodowym przedsiębiorstwem ściągniętym przez gminę Langenbach do parku przemysłowego Nord II.

Zarówno przedstawiciele firmy jak, i obecni lokalni politycy byli zgodni co do tego, że „Langenbach jest idealną lokalizacją" dla firmy Optimal. Decydującą rolę przy podejmowaniu decyzji o umiejscowieniu lokalizacji w Langenbach odgrywały obok korzystnego położenia na szlaku komunikacyjnym i obok pozyskania do współpracy firmy Kühne + Nagel jako partnera logistycznego również ogromne zaangażowanie zarządu gminy a przede wszystkim burmistrza Josefa Brückl i szefa urzędu budowlanego, pani Susanne Hoyer..

Starosta Manfred Pointner podkreślił, że to nie tylko wpływy z podatków od przedsiębiorstw, ale również miejsca pracy przyczyniają się do oceny znaczenia zakładu dla gminy Langenbach i okręgu Freising.

Podziękowania kierujemy do urzędu budowlanego okręgu Freising za szybkie wydanie pozwolenia na budowę.

Prokurent Cetin Genc, Peter Eckerle, Markus Neudek (osobiście odpowiedzialni udziałowcy), prokurent Wolfgang Hoffmann, Martin Peters (m construction management) Josef Brückl, starosta Manfred Pointner oraz architekt Ewald Frey

Galeria zdjęć z kolejnych etapów budowy naszej nowej siedziby firmy w Langenbach.

 STYCZEŃ 2007

 LUTY  2007

 MARZEC 2007

 KWIECIEŃ 2007 I połowa miesiąca

 KWIECIEŃ 2007 II połowa miesiąca

 MAJ 2007 I połowa miesiąca

MAJ 2007 II połowa miesiąca

 CZERWIEC 2007

 LIPIEC 2007 I połowa miesiąca

 LIPIEC 2007 I połowa miesiąca

 SIERPIEŃ 2007

SPRZEDAŻ