Optimal

OGROMNA OSZCZĘDNOŚĆ CZASU PODCZAS WYMIANY AMORTYZATORÓW

OPTIMAL posiada w ofercie w pełni zmontowane standardowe amortyzatory

  • Montaż odbywa się bez potrzeby stosowania specjalnych narzędzi
  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Szeroka oferta
  • 3 lata gwarancji długiej żywotności produktu

Czas to pieniądz i dosłownie przekłada się to również na sytuację w warsztatach. Czas oszczędzić można teraz dzięki całkowicie zmontowanym amortyzatorom firmy OPTIMAL. Firma ta, specjalizująca się w sprzedaży części zamiennych oferuje produkty marki Maxxtrut umożliwiające kompletną wymianę amortyzatora, który fabrycznie został wcześniej zmontowany i zawiera w pakiecie wszystkie śruby montażowe.

Oferta obejmuje obecnie 190 różnorodnych znanych odpowiedników. OPTIMAL posiada najbogatszą paletę produktów dostępną na rynku w powyższym segmencie.

Zastosowanie kompletnego amortyzatora Maxxtrut przynosi warsztatowi dwie godziny oszczędności w porównaniu z tradycyjną metodą wymiany. Ponadto ogranicza się zastosowanie specjalnych narzędzi, które stosowane są często podczas wymiany, dzięki czemu warsztat oszczędza nie tylko na czasie montażu.

Firma OPTIMAL oferuje produkty pierwszej klasy jakość, dlatego też w przypadku kompletnego amortyzatora marki Maxxtrut daje swoim klientom trzyletnią rękojmię.

Maxxtrut firmy Strutkit
Fabrycznie zmontowane amortyzatory Maxxtrut produkowane są przez Strutkit GmbH, która po równo w 50% należy do Suplex GmbH i OPTIMAL AG & Co. KG. Dystrybucją produktów kieruje Optimal. Klienci przemysłowi zaopatrywani są bezpośrednio przez Strutkit GmbH.

SPRZEDAŻ