Optimal

  • MAXXTRUT HSB

    Nr 1 w zmontowanych amortyzatorach z najszerszą ofertą rynkową

    MAXXTRUT

    MAXXTRUT

MAXXTRUT

oszczędź na kosztach + oszczędź na czasie + gwarancja żywotności – korzyści dla dystrybutorów i klientów - MAXXTRUT

Firma OPTIMAL AG & Co. KG produkuje kompletne amortyzatory gotowe do montażu. Celem jest pokrycie zapotrzebowania na amortyzatory, sprężyn podwozia i prawie wszystkich potrzebnych komponentów, zastępując je jedną częścią zamienną - gotowym do montażu kompletnym amortyzatorem.

Produkt ten dostępny jest w naszej ofercie od zaraz pod chronioną nazwą MAXXTRUT. Poprzez zastosowanie amortyzatora MAXXTRUT warsztat naprawy samochodów oszczędza na czasie montażu w porównaniu z tradycyjnym sposobem wymiany. Krótszy czas montażu wynika z faktu, że amortyzator MAXXTRUT jest produktem wstępnie zmontowanym.

Dodatkową korzyścią jest jedynie ograniczona potrzeba stosowania specjalnych narzędzi stosowanych zwłaszcza w trakcie wymiany sprężyny amortyzatora, ale także pozostałych komponentów, gdyż zostały one już zmontowane. Ten nowy sposób wymiany amortyzatora oraz jego komponentów otwiera przed warsztatami oferującymi szybki serwis nowe potencjały i poprawia znacznie bezpieczeństwo i komfort jazdy pojazdów, które zostały w nie wyposażone. Oferta produktów obejmuje obecnie około 130 pozycji.

Downloads