Optimal

Bądź Pierwszy! Nowy asortyment części do aut elektrycznych i hybrydowych.

Rynek pojazdów elektrycznych i hybrydowych jest jednym z najszybciej rosnących w branży motoryzacyjnej. W samych Chinach pierwsze osiem miesięcy bieżącego roku pokazało wzrost sprzedaży o 123% względem ubiegłego roku. W Stanach Zjednoczonych Ameryki liczba zarejestrowanych pojazdów elektrycznych wzrosła o 30%. W Norwegii, która jest światowym liderem, jeśli chodzi o proporcje pojazdów elektrycznych, rynek wzrósł o 37% w porównaniu do całego zeszłego roku, co zwiększyło udział w rynku całkowitym do 28%!

Widząc rosnące zapotrzebowanie, OPTIMAL wychodzi na przeciw tym potrzebom, prezentując na targach Automechanika Frankfurt 2016 katalog części do pojazdów elektrycznych i hybrydowych, co pokazuje jego kompetencje na rynku e-pojazdów.

Katalog zawiera ponad 1200 referencji. Obejmuje 30 marek i 128 modeli pojazdów, w tym tak popularne jak BMW i3, Renault Twizy czy Tesla Model S, jak również hybrydowe Toyota Prius, Audi A8 2.0 TFSI Hybrid, Mercedes S 400 Hybrid i wiele innych. Wszystkie referencje znajdują się również w bazie TecDoc, dostępnej w wielu formach elektronicznych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

http://optimalpolska.pl/sites/default/files/wbm-3015.pdf

 

SPRZEDAŻ