Optimal

 • Informacje prasowe HSB

  Informacje prasowe

  Informacje prasowe

Aktualności 2013

 • Życzenia świąteczne

  20.12.2013

  Pragniemy złożyć serdeczne życzenia świąteczne naszym Klientom, Kontrahentom oraz Pracownikom serdeczne życzenia Zdrowych, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
 • Nowe filtry w ofercie Optimal Polska

  20.12.2013

  Miło nam poinformować, że poszerzyliśmy asortyment produktów firmy Optimal o grupę filtrów do samochodów osobowych. Oferta obejmuje filitry oleju, kabinowe, powietrza oraz paliwa. Więcej informacji wkrótce!  
 • Znajdź nas na Facebooku!

  20.12.2013

  Zapraszamy naszych Klientów oraz Kontrahentów do odwiedzenia oraz polubienia naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook. Wraz z postępem czasu będzie się on wypełniał informacjami dotyczącymi nie tylko bieżącej działalności, ale także informacji z życia firmy i jej obecności w społeczności (niekoniecznie wirtualnej ;) ). Zapraszamy! Profil dostępny pod linkiem http://www.facebook.com/optimalpolska
 • WAŻNE! Realizacja zamówień w okresie świątecznym.

  12.12.2013

  Szanowni Klienci! W okresie świątecznym firma Optimal Polska przyjmuje zamówienia do godziny 14-tej 20 grudnia 2013 roku!   W  Nowym Roku 2014 magazyn rusza 7-go stycznia.
 • Ponad 300 nowych referencji!

  14.08.2013

  Od poniedziałku 19 sierpnia 2013 roku wprowadziliśmy do naszego magazynu  340  nowych referencji zawieszenia. Do tej pory części te  sprowadzane były do Polski z magazynu centralnego mieszczącego się w Monachium co niepotrzebnie wydłużało czas oczekiwania. Dziś trafią do naszych klientów w ciągu 24 godzin. Szczegóły u naszych przedstawicieli. W załączniku do pobrania wykaz referencji i krosów.
 • NOWE PRODUKTY W OFERCIE OPTIMAL POLSKA

  25.07.2013

  Dwa zupełnie nowe produkty w ofercie. Preparat do mycia hamulców 600ml Preparat wielozadaniowy 400ml.   Środek do mycia hamulców 600ml  – przeznaczony jest do usuwania oleju, smaru, brudu, płynu hamulcowego z bębnów hamulcowych, podkładek, tarcz, przewodów, siłowników i elementów sprzęgła. Do stosowania na: hamulce bębnowe, hamulce tarczowe, okładziny hamulcowe, zaciski hamulcowe, szczęki hamulcowe Charakterystyka produktu Silny strumień nanoszenia Doskonałe właściwości rozpuszczające Nie pozostawia osadów Nieprzewodzący Nie powoduje korozji   Preparat wielozadaniowy 400ml- wysokiej jakości preparat do poluzowywania zardzewiałych części. Do stosowania na : połączenia śrubowe, łączenia (śrubki, sworznie i nakrętki). Charakterystyka produktu Wysoce skuteczne Posiada rozpylacz kierunkowy