Optimal

 • Archiwum HSB

  Archiwum

  Archiwum

Aktualności 2006

 • AUTOMECHANIKA 2006

  01.10.2006

  Drogi kliencie, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wizytę na targach, ogromne zainteresowanie naszymi produktami oraz cierpliwość wykazaną podczas oczekiwania! Jesteśmy przekonani, że wizyta należała do udanych! Załączamy wyciąg z naszej całościowej oferty części zamiennych. Zespół działu sprzedaży firmy OPTIMAL!
 • INSPEKCJA NADZORU TECHNICZNEGO POTWIERDZA CERTYFIKACJĘ ISO

  01.07.2006

  INSPEKCJA NADZORU TECHNICZNEGO POTWIERDZA CERTYFIKACJĘ ISO Inspekcja TÜV Süd dokonała ponownego audytu i tym samym potwierdziła ponownie certyfikację ISO naszego przedsiębiorstwa. OPTIMAL POPRAWIA ZAKRES USŁUG Z uwagi na znaczący przyrost obrotów rozszerzyliśmy zatrudnienie w naszym centrum logistycznym o 30%. Reagujemy tym samym na wzrost popytu na produkty OPTIMAL. Ppragniemy również utrzymać i rozwinąć wysoki poziom usług. WPROWADZENIE DO OFERTY POMP WODY Wprowadziliśmy do oferty pompy wody. Możecie Państwo zamówić nowy katalog, cenniki a także informacje na temat promocji! KATALOG ELEMENTY UKŁADU KIEROWNICZEGO DO CIĘŻARÓWEK OPRACOWANY NA NOWO Pełna oferta katalogowa będzie dostępna we wrześniu przy okazji targów Automechanika. Już teraz możemy Państwu przesłać na życzenie naszą ofertę w formacie Excel.
 • OPTIMAL ROZSZERZA OFENSYWĘ JAKOŚCI

  01.06.2006

  OPTIMAL ROZSZERZA OFENSYWĘ JAKOŚCI Stacja diagnostyczna centrum badawczego zajmującego się podwoziem i elementami układu kierowniczego w „TÜV Süd Product Service“ w Monachium zatwierdziła i udzieliła certyfikatu dla wielu części układu kierowniczego. Tym samym większość popularnych elementów układu kierowniczego została oceniona i dopuszczona do użytku przez inspekcję TÜV, a także dodatkowo przetestowana pod względem bezpieczeństwa i jakości! Inspekcja nadzoru technicznego TÜV ponownie potwierdza jakość i wysoką jakość naszych produktów. Jako klienci rozpoznają Państwo te produkty właśnie po logo TÜV w naszych lub branżowych katalogach i w bazie TECDOC.